⚡️ 600 дітей з малозабезпечених сімей потребують нашої допомоги: Соціальний…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

⚡️ 600 дітей з малозабезпечених сімей потребують нашої допомоги: Соціальний відділ УПЦ закликає взяти участь в акції «Рюкзачок милосердя».

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія щорічно відбувається акція «Рюкзачок милосердя». Мета акції: допомогти сім’ям, що опинилися в скрутному становищі, зібрати дітей до школи. На сьогодні, згідно з заявками, що надійшли до Соціально-гуманітарного відділу УПЦ, такої допомоги потребують понад 600 дітей. У Відділі просять усіх небайдужих долучитися до акції.

Зазначається, що для того, щоб повністю підготувати до школи одну дитину, звичайному українцю необхідно витратити близько 6 000 гривень. На портфель та канцтовари потрібно 1000-1500 гривень.

Особливо важко малозабезпеченим та багатодітним сім’ям. Часто їх місячний дохід якраз і становить ці 6 000 гривень. Їм не вистачає навіть на звичайні речі. Тому батьки звертаються до Соціального відділу про допомогу.

«У когось може викликати здивування: як можна не зібрати дитину до школи? Це ж проста річ. Більшість заявок надійшло від багатодітних родин. Батьки виховують 3 або більше дітей. Хтось один повинен бути з дітьми, доглядати та виховувати. Трапляється, що дехто із діток має інвалідність, або хворий інший член сім’ї. Багато коштів витрачається на лікування. Хтось виховує багатьох дітей взагалі один! Можна вигадати багато порад, як впоратися цим людям з важкою ситуацією. Можна шукати причини, чого так сталося. Чи це особистісні проблеми, чи економічна криза після карантину, або інші фактори. Але знову ж таки, ці батьки послужили Богу тим, що народили і виховують. Вірю, що Господь щосекунди опікується ними. І, можливо, Він хоче подати їм своє піклування через нас. Нам головне захотіти Йому послужити, якщо маємо таку можливість», — пояснюють у Соціальному відділі.

Повідомляється, що цього року надійшло багато звернень від невоцерковлених людей. «Можливо, це промисел Божий, щоб вони познайомилися з Церквою Христовою як з тими, що подарували любов», — йдеться у звернені.

У набір входить шкільний портфель та канцтовари, що відповідають віку школяра.

Як допомогти?
✅ Купити канцтовари та принести у Соціальний відділ УПЦ до 27 серпня (м. Київ, вул. Лаврська 15, корпус 70-а, 12 кабінет)

✅ Пожертвувати кошти на рахунок Соціального відділу УПЦ до 25 серпня.
Р/р UA173206490000026000052664282
МФО 320649 ПАТ КБ
ПриватБанк ЄДРПОУ 40721804
(у платежі зазначте «Рюкзачок Милосердя»)

✔️Кошти також можна пожертвувати на карту Соціального відділу УПЦ: ПриватБанк: 5169 3305 2147 1273

Усім, кому вдасться допомогти, співробітники відділу зателефонують 27 серпня. А 30 серпня відбудеться молебень, після якого діти зможуть отримати свої шкільні набори.
На сайті: https://bit.ly/37YDOj9

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение