Більшість православних українців знаходяться під омофором Блаженнішого…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Митрополит Кіккський і Тілірійський Никифор вважає, що «переважна більшість православного українського народу залишається вірною канонічній Церкві під омофором Митрополита Київського і всієї України Онуфрія».

Про це йдеться у книзі Кіпрського ієрарха «Сучасне українське питання і його вирішення згідно з божественними і священними канонами».

Як зазначає митрополит Никифор у своїх висновках до цієї книги, «антиканонічне надання псевдоавтокефалії розкольницьким структурам України жодним чином не привело український народ до канонічності, як стверджує Вселенський Патріарх, оскільки переважна більшість православного українського народу залишається вірною канонічній Церкві під омофором Митрополита Київського і всієї України Онуфрія».
Докладніше: https://bit.ly/2UwdwOG
На русском: https://bit.ly/2H9UBpR

Більшість православних українців знаходяться під омофором Блаженнішого Митрополита Онуфрія — Кіпрський ієрарх — Українська Православ

УПЦ, новости УПЦ, Митрополит Онуфрий, Православие

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение