Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив проект духовно-просвітницького центру…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

14 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив будівництво духовно-просвітницького центру при Свято-Троїцькому храмі, що на Троєщині в м. Київ.

Проект плану будівництва окремих приміщень на території храму, розроблений відомим архітектором Іриною Гречиною, Предстоятелю представили єпископ Баришівський Віктор, вікарій Східного київського вікаріатства, благочинний Деснянського благочиння, настоятель Свято-Троїцької парафії протоієрей Димитрій Григорак, протоієрей Димитрій Григорак (молодший).

Після зустрічі отець Димитрій Григорак розповів, що ідея побудувати такий центр виникла ще у 1991 році, коли розпочалося будівництво Свято-Троїцького храму.

«Будівництво закінчили у 1997 році. Трохи згодом приміщення, які були в дзвіниці та в підземному храмі, переобладнали під недільну школу і класи для хорової студії, — зазначив священник, який також є викладачем недільної школи, — але сьогодні цього не достатньо, щоб реалізувати цілком нашу просвітницьку діяльність. Охочих багато, а можливості всіх прийняти немає».

За його підрахунками, на сьогодні тільки в недільній школі займається близько 100 дітей, в хоровій студії — 70.
Коли буде побудовано духовно-просвітницький центр, планується, що тут зможуть прийняти як мінімум вдвічі більше.

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив проект духовно-просвітницького центру при Свято-Троїцькому храмі столиці — Українська Прав

УПЦ, новости УПЦ, Митрополит Онуфрий, Православие

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение