Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, яким має бути справжній духовний…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Блаженніший #МитрополитОнуфрій на прикладі житія преподобного Феодосія, ігумена Печерського в день його пам’яті розповів, яким повинен бути справжній духовний керівник.

«Своїм особистим життям він був прикладом для всіх — і для ченців, і для тих, хто приходив до монастиря просто на молитву або за духовними настановами. Він був живий приклад того, яким повинен бути християнин, яким повинен бути керівник, і не тільки для ченців. Є ігумени монастирів, є настоятелі храмів, соборів — будь-який керівник повинен жити саме так. Він повинен змирятися. Він не повинен бути повелителем, а — бути прикладом для своїх підлеглих. Це найсильніше слово, духовне слово, яке говорить керівник, коли він є особистим прикладом. І не так, що говорить одне, а робить інше, а що говорить — те сам виконує», — сказав Предстоятель.

#Проповідь_Предстоятеля
Проповедь на русском: https://bit.ly/3gyQkb5

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, яким має бути справжній духовний керівник (+відео) — Українська Православна Церква

УПЦ, новости УПЦ, Митрополит Онуфрий, Православие

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение