Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у державних урочистостях із нагоди…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у державних урочистостях із нагоди 30-ї річниці Дня незалежності.
24 серпня 2021 року, у 30-у річницю незалежності України, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь в урочистих заходах до Дня незалежності України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Урочистості на території Національного заповідника «Софія Київська» та на Софійській і Михайлівській площах у Києві очолив Глава держави Володимир Олександрович Зеленський.
На святковому заході біля Софійського Собору Блаженнішого Митрополита Онуфрія супроводжували Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та архієпископ Обухівський Іона, вікарій Київської єпархії.
Предстоятель звернувся до Президента України та глав і представників конфесій і релігійних організацій, вітаючи з 30-ю річницею незалежності України.
«За ці 30 років ми спільно пережили різні випробування. У нас були як втрати, так і досягнення, але ми відбулися як держава. Важливо, щоб подальше життя в нашому спільному українському домі ми будували на основі взаємоповаги, рівних прав і можливостей для кожного громадянина і для кожної конфесії, і що є особливо важливим, на основі традиційних моральних цінностей. Адже саме з прийняттям християнства наш народ отримав своє нове народження, нове дихання і відкрив нову сторінку своєї історії», – сказав Архіпастир.
У заході «Благословення України», який традиційно в День Незалежності проходить у Святій Софії, беруть участь глави основних конфесій України.
«Хотів би відзначити, що патріарха Варфоломія на ньому не було. Це була позиція і умова нашої Церкви, про що я говорив раніше в попередніх коментарях, – повідомив Керуючий справами УПЦ митрополит Антоній. – А саме, що Українська Православна Церква не братиме участь в заході у Святій Софії, якщо там буде патріарх Варфоломій. Цю позицію ми донесли до відома як Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що виступила організатором цього заходу, так і держави. Ми вдячні за те, що нас почули. Гості приїжджають і від’їжджають, а нам тут жити. І хочеться жити у внутрішньому мирі і взаєморозумінні».

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у державних урочистостях із нагоди 30-ї річниці Дня незалежності — Українська Православна Це

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение