Господь попустив Українській Православній Церкві випробування, але і послав…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Господь попустив Українській Православній Церкві випробування, але і послав справжнього подвижника Предстоятеля — ієрарх Болгарської Церкви.
«У вас вибрали дійсно подвижника в такий найважчий час», — сказав ієрарх Болгарської Православної Церкви митрополит Ловчанський Гавриїл про Блаженнішого Митрополита Онуфрія в інтерв’ю прес-службі Полтавської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
За словами митрополита Гавриїла, скорботи, які Господь допускає для Української Православної Церкви, корисні – навіть якщо ми поки не можемо до кінця зрозуміти їх зміст. Однак є і видима користь від труднощів.
По-перше, це свідчення істинності УПЦ в ситуації, коли людині важко розібратися, яка християнська спільнота дійсно є Церквою.
«Святі отці кажуть, що якщо хочеш дізнатися, де справжня Церква, то дивись на ту, яку гонять, – нагадав болгарський митрополит. – Так що Господь любить Україну».
Крім того, підкреслив ієрарх, Бог не тільки допустив українцям терпіти скорботи, а й дав їм Свою допомогу.
«Бачите, у вас зараз такий Блаженніший – владика Онуфрій, – сказав болгарський ієрарх. – Я знаю його ще з Троїце-Сергієвої лаври. Господь дав, щоб у вас вибрали дійсно подвижника в такий найважчий час. Тобто Господь допустив труднощі, але дав і можливості їх подолати».
На його переконання, труднощі загартовують віру, загартовують людей, зазначив митрополит Гавриїл і стає зрозуміло хто є хто.
«Без таких випробувань іноді можна дізнатися, що в людині глибоке. Ось в такий час людина показується – хто справжній, і хто тільки прикидався і користувався», – сказав владика.
«Це справжні люди православні, – поділився своїми спостереженнями про українських вірян. – Я думаю, не кожна Церква може похвалитися такою паствою, такими віруючими».
Митрополит Гавриїл закликав священнослужителів УПЦ берегти свою паству, яка «хороша і шукає Бога».
Докладніше: https://bit.ly/3wnAXdN
На русском: https://bit.ly/344wd0M

Господь попустив Українській Православній Церкві випробування, але і послав справжнього подвижника Предстоятеля — ієрарх Болгарської

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение