Керуючий справами УПЦ: Президент не зможе проігнорувати звернення віруючих УПЦ

Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній вважає, що влада не зможе проігнорувати передане в Офіс Президента звернення віруючих УПЦ, більшість з яких за цю владу голосували. Про це він сказав під час прес-конференції у Києво-Печерській лаврі, яка відбулася в четвер, 8 квітня, передає СПЖ.

Митрополит констатував, що з моменту передачі понад мільйона підписів на захист Церкви «не так багато часу минуло», і на цей момент чіткої реакції з Офісу Президента не надходило.

Однак, на його думку, проігнорувати звернення віруючих УПЦ «вони не зможуть, тому що мова йде про реальні долі людей, громадян України».

Він пояснив, що вірні Української Православної Церкви – це не просто представники найбільшої конфесії в Україні, а повноправні громадяни країни, «і не секрет, що велика частина наших прихожан голосувала за президента Зеленського».

«У наших людей є внутрішній запит на справедливість, – сказав керуючий справами УПЦ. – Вони очікували, що з приходом нового Президента державна влада, по-перше, припинить системні гоніння на Українську Православну Церкву, а по-друге – постарається привнести в законодавство норми, які відповідають нашій Конституції і не суперечать міжнародним зобов’язанням України».

Якщо ж відповіді на звернення віруючих не буде, то, за словами митрополита Антонія, «потрібно буде знаходити якісь інші форми пошуку справедливості, але сподіваємося, що здоровий глузд все ж переможе і влада зверне увагу на голос УПЦ, голос своїх громадян».

Смотрите также

Оставить сообщение