Коли одна людина волає до Бога, це один “глас”, коли багато людей, — ця молитва…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

#ПроповідьПредстоятеля. 04/12/2020.

Предстоятель нагадав священну подію Введення Пресвятої Діви Марії в храм Господній та зазначив, що ця історія, по-перше, навчає нас тому, “наскільки Бог любить, коли людина молиться довго, терпеливо і смиренно”. Водночас він спростував твердження деяких людей, які помилково вважають сильною молитву ту, що одразу була почута Господом.

“Це не сильна молитва, – заперечив Архіпастир. – Сильна молитва, яка приносить великі плоди, – це довга молитва, терпелива, смиренна молитва. Така молитва є сильною, тому що приносить великі і дуже важливі для людини плоди”.

По-друге, на переконання Предстоятеля, історія Введення в храм Богородиці свідчить нам про те велике значення храму Божого для людини, адже “церковне спілкування робить нашу молитву сильною”.

“Храм є училищем благочестя, де людина вчиться щасливо жити, храм є “лічебницею”, де людина отримує зцілення ран, якими вона вражена внаслідок гріха, храм є тим місцем, де людина має особливе спілкування з Богом, де людині відкривається Небо. Тому дуже важливо, щоб люди мали церковне спілкування, яке робить нашу молитву сильною. Якщо одна людина волає до Бога, це один “глас”, коли багато людей збираються в ім’я Боже та волають до Неба, – ця молитва стає ще сильнішою”, – резюмував Блаженніший #МитрополитОнуфрій та закликав любити довгу, терпеливу і смиренну молитву.

Коли одна людина волає до Бога, це один “глас”, коли багато людей, — ця молитва є найсильнішою — Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео) — У

УПЦ, новости УПЦ, Митрополит Онуфрий, Православие

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение