Короткометражний фільм-хроніка, присвячений візиту до Львова Блаженнішого…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:


Короткометражний фільм-хроніка, присвячений візиту до Львова Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в ознаменування 10-ї річниці архієрейської хіротонії Митрополита Львівського і Галицького Філарета.

Свято-Георгіївський кафедральний собор міста Львова.

15 лютого 2021 року.

У фільми показані головні фрагменти перебування Предстоятеля Української Православної Церкви на Святій Галицькій землі. Глядач побачить зворушливі моменти підготовки маленьких парафіян до урочистого привітання Предстоятеля у Львівському єпархіальному управлінні, почує живий звук архієрейського хору, який супроводжуватиме щиру Першосвятительску молитву, тепло якої зігріло і торкнулося сердець Православних Галичан, в яких в той день була можливість розділити святкову радість, перебуваючи на Богослужінні.

Монтуючи цей фільм, автори ставили на меті намалювати наскільки можливо повну картину головних подій урочистого дійства, а також звернути увагу на нюанси, які могли вислизнути з-під ока схвильованих від радості парафіян.

Доки тривала підготовка цього відео перші враження від цього візиту в багатьох вже зайняли поважне місце в архіві їх пам’яті.
Пропонуємо поновити ці спогади і згадати, як все відбувалося!

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение