На Київщині парафія с. Погреби відзначила престольне свято у храмі, який будує замість захопленого

22 серпня 2021 року, в день пам’яті прп. Лаврентія Чернігівського, парафія на честь святого Лаврентія в селі Погреби Броварського району Київської області, в якої місцеві нецерковні активісти незаконно відібрали Свято-Успенський храм у 2019 році, відзначила своє престольне свято у церкві, що будується. Про це повідомляє прес-служба Бориспільської єпархії.

Святкову літургію очолив благочинний Першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук у співслужінні настоятеля протоієрея Олексія Носенка та духовенства благочиння.

Після Божественної літургії був звершений молебень до святого, опісля якого всі присутні розділили святкову трапезу.

Парафія УПЦ на честь преподобного Лаврентія Чернігівського була утворена з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія після того, як місцеві нецерковні активісти незаконно відібрали Свято-Успенський храм у 2019 році.

Як відзначили в єпархії, попри випробування, православна громада, яка була позбавлена можливості молитися у власному храмі, не розпалася, а продовжує жити парафіяльним життям. У тимчасово облаштованому під храм приміщенні регулярно звершуються уставні богослужіння, церковні Таїнства, лунає проповідь Слова Божого. Оновлена православна громада придбала у селі земельну ділянку, на якій з благословення правлячого архієрея і спільними зусиллями почала будівництво нового храму.

Нагадаємо, що 21 травня 2021 року Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній заклав капсулу в будівництво храму на честь преподобного Лаврентія Чернігівського у с. Погреби.

Смотрите также

Оставить сообщение