На Волині прихильники”ПЦУ” розбили вікна та залили гноївкою будинок священика

О 2:50 ночі 15 квітня 2021 року невідомі розбили вікна священика Володимира Мелеся, що проживає разом з сім’єю у волинському селі Садів, кинувши у них три відра гноївки. Одне з відер вилилося на ліжко, де спала донька священнослужителя УПЦ разом зі своїм 5-річним сином. Про це повідомляє прес-служба Волинської єпархії.

“Спокійний сон 5-річної дитини разом з мамою цієї ночі перетворився на справжнісіньке жахіття. Переляканий хлопчик прокинувся від звуку розбитого скла та шуму кинутого відра, а потім кімнатою поширився сморід. Як виявилося згодом – від розлитої гноївки”, – йдеться у повідомлені єпархії.

На місце події приїхали представники правоохоронних органів, які встановили, що скоєне – це дії рук представників «ПЦУ», які, не чекаючи рішення суду, чинять самосуд та намагаються усіма силами виселити священника на вулицю.

Наразі відомості про інцидент правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває розслідування.

“Розбиті вікна, погрози гранатами, побиття дітей священника… І ось тепер ці відра з гноївкою… З якої це такої «любові» представники ПЦУ чинять подібні речі? Якими заповідями керуються? У кого вони вірять та кому моляться? Адже що храм, що будинок – це тільки стіни, коли у серцях людей царить лише злоба і ненависть.

Триває Великий піст, незабаром усі ми зустрінемо світле свято Христового Воскресіння. Здавалося б, кожен мав би заглянути у свою душу, покаятися в гріхах, стати на шлях виправлення. А що бачимо? Гріх ще більше полонить душу”, – коментують подію у єпархіальній прес-службі.

Нагадаємо, що 2 лютого 2019 року церковні рейдери в Садові зрізали замки на храмі УПЦ та захопили будівлю, оголосивши храм власністю “ПЦУ”.

Захопленого храму новітнім “богоборцям” виявилось мало та “представники ПЦУ” поклали око на церковний будинок, в якому проживає та звершує богослужіння для гонимої громади, настоятель – протоієрей Володимир Мелесь й вже понад рік тероризують родину священнослужителя.

Смотрите также

Оставить сообщение