Николай Данилевич: ❗️Торжество у день Торжества!!! У Рівному в день Торжества Православ’я мала в…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

❗️Торжество у день Торжества!!!

У Рівному в день Торжества Православ’я мала відбутися хресна хода. Натомість в Рівненській єпархії відбулися сотні хресних ходів! Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в обласному центрі, митрополит Варфоломій благословив у першу неділю Великого посту відслужити молебні та обійти навколо храмів хресним ходом.

Минулого року центральною вулицею міста Рівне пройшло близько п’яти тисяч вірних УПЦ. Звичайно, що можливість приїхати до обласного центру мали не всі, відповідно кількість учасників- це лише малий відсоток вірян Рівненської єпархії. Цей рік загальна кількість хрестоходців у єпархії більша в рази.

Для прикладу візьму наш прихід: у Рівне на хресний хід могли б поїхати 10-20 людей. На богослужінні в храмі сьогодні було близько 100 богомольців і всі вони стали учасниками хресного ходу навколо храму. Відповідно цьогорічна кількість учасників загальної хресної ходи в Рівненській єпархї в рази більша за минулорічну. Приблизно десь в 7-8 разів. Враховуючи минулорічні показники та ці підрахунки, можна сміливо стверджувати, що в день Торжества Православ’я у Рівненській єпархії в хресних ходах взяло участь близько 35000- 40000 тисяч вірян!!!

Хто радів, що Хресної ходи УПЦ в Рівному не буде, будь ласка, порадійте за нас ще. Ми не ослухалися державних мужів і Богу помолилися!!!

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение