Николай Данилевич: Дорогі брати і сестри! Шановні українці, які проживаєте у діаспорі! Христос…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Дорогі брати і сестри! Шановні українці, які проживаєте у діаспорі! Христос рождається!

Сердечно вітаю всіх вас з Різдвом Христовим! Нехай Богомладенець Господь Ісус Христос, що народився у Віфлеємі, наповнить наші серця миром, любов’ю один до одного, і подасть мир і процвітання нашій Батьківщині — Україні!

Українська Православна Церква пам’ятає про вас та піклується про своїх чад, що проживають закордоном. Священики нашої Церкви, а також співробітники Відділу зовнішніх церковних зв’язків, який я очолюю, регулярно звершують богослужіння для українців в Італії, Іспанії, Португалії, Лівані, Швеції, Німеччині та багатьох інших країнах світу, де проживають наші співвітчизники.

Цього року, з огляду на триваючу пандемію, запрошую тих з вас, хто не зможе відвідати богослужіння в храмах країн вашого проживання, долучитися до молитви з нашим Предстоятелем — Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм, який звершуватиме урочисте різдвяне богослужіння в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Богослужіння транслюватиметься на ютуб-каналі Києво-Печерської Лаври: https://www.youtube.com/c/KievoPecherskaLavra/featured.

Божого благословення і радісних свят всім вам! Христос рождається!

+ Митрофан
митрополит Луганський і Алчевський
Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение