Николай Данилевич: На Рівненщині постраждала парафія УПЦ зводить храм замість захопленого -…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Віруючі УПЦ села Поліське досі не вірять, що так стрімко розвивається будівництво.
«Ми всі не можемо повірити в це диво, – розповідає парафіянка Тетяна Андрущук. – Ще в неділю, коли освячували місце під церкву, навіть у планах не було заливати фундамент, але, як бачите, Господь розпорядився інакше…»

Тетяна розповідає, що просили людей збиратися, щоб вирити рови під заливку бетону напередодні безпосередніх робіт. Однак зовсім не очікували, що люди в такій великій кількості прийдуть — і робота закипить.
«Вранці на чисте поле прийшло до 50 осіб. Коли я це побачила, душа раділа, – продовжує Тетяна. – І мій телефон не вщухав, дзвонили ще й жителі сусідніх сіл, теж хотіли допомогти. Але ми поки своїми силами впоралися».
Як розповіли очевидці, заливали фундамент під будівництво церкви три дні, за цей час багато жителів села брали участь в роботі.
«Дуже піднесено і жваво працювали. Радує, що прийшло багато чоловіків, які раніше до церкви особливо не ходили, а ось тепер Господь покликав зводити храм», – підсумовує Тетяна.

Верующие УПЦ села Полиске до сих пор не верят, что строительство так стремительно развивается.
′′ Нам всем не верится в это чудо, — рассказывает прихожанка Татьяна Андрущук. — Еще в воскресенье, когда церковь освящали, даже в планах было не заливать фундамент, но, как видите, Господь распорядился иначе…»
Татьяна говорит, что в преддверии непосредственной работы попросили людей собраться, чтобы взбудоражить реву под залив бетона. Однако они не ожидали, что люди в таком большом количестве придут — и работа закипит.
′′ Утром на чистое поле пришло до 50 человек. Увидев это, душа возрадовалась, — продолжает Татьяна. — и телефон не утихал, тоже позвонили жители соседних сёл, тоже хотели помочь. Но мы пока это сделали «.
По словам очевидцев, фундамент для строительства храма на три дня, за это время в работе участвовало множество сельчан.
′′ Очень поднятая и живая работа. Хорошо, что многие мужчины раньше приходили в церковь, но теперь Господь призвал строить храм «, Подводит итог Татьяна.

·

На Рівненщині постраждала парафія УПЦ зводить храм замість захопленого — Українська Православна Церква

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение