Николай Данилевич: Парафія Св. Спиридона Триміфунтского — Організовується паломницька поїздка до…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Організовуємо паломницьку поїздку до християнського Єгипту

Шановні друзі! Хто слідкує за моєю сторінкою в фб, то по моїх публікаціях напевне відчули, з якими великими враженнями я повернувся з недавньої поїздки до Єгипту.
Перед поїздкою в мене не було жодних очікувань. Ну, Єгипет і Єгипет. Хургада, Шарм-ель-Шейх.
А насправді, там мені відкрилася глибока і древня християнська цивілізація (не побоюся цього слова).
Було таке відчуття, ніби доторкаєшся до основ, до чогось справжнього і великого, і разом з тим самодостатнього. Можливо, я перебільшую, але було таке відчуття, ніби відкрив для себе цілий світ — Атлантиду, образно кажучи.

Древні монастирі (адже саме в Єгипті зародилося християнське монашество), де жили й завершували свій подвиг преподобні: Антоній Великий, Макарій Великий, Павел Фівейський, Арсеній Великий, Онуфрій, Пахомій та інші святі. Місця перебування Святого сімейства.
Це ті місця, куди мені хочеться повернутися.

Дати поїздки: 10-18 червня (7 ночей 8 днів). Короткий опис маршруту: Каїр / монастирі Нітрійської пустелі / місця перебування Святого Сімейства в Єгипті/ піраміди / монастирі Аравійської пустелі (преп. Антонія и преп. Павла) / Червоне море. Детальна програма, вартість поїздки і контакти для запису знайдете за посиланням.

Парафія Св. Спиридона Триміфунтского — Організовується паломницька поїздка до Єгипту

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение