Николай Данилевич: Щодо запланованого візиту патріарха Варфоломія в Україну Після того, як…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Щодо запланованого візиту патріарха Варфоломія в Україну

Після того, як патріарх Варфоломій збурив своїм втручанням і томосом церковне середовище України, і відповідно став причиною конфліктів, насильства і захоплень храмів, їхати йому сюди через 2 роки після тих буремних подій, наслідки яких ще тривають, — ідея нерозумна і недоцільна.

Це виглядає приблизно так само, якби Папа Римський приїхав в Україну (тоді Річ Посполиту) через два роки після Берестейської унії (1596 р.), або якби Мартін Лютер (родоначальник протестантизму) приїхав в Рим через два роки після початку Реформації (1517 рік).

P. S. Пишу це тому, що вчора в Київ зі Стамбулу приїхав митр. Емануїл, щоб готувати цей візит.

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

7 комментариев

  1. Як сказав один Владика, все це по гріхам нашим

  2. Попкорн 🍿 приготувати треба.

  3. Вам треба прийняти реальність. РПЦ вже не матиме такого впливу, як раніше. А приїздити може будь-хто будь куди, це вільна країна.

  4. Рим у 1519 це не Київ у 2021. У Києві є сотні різних громад, і так вже років 30.

  5. Хай заодне покажуть Варфоломію, у якому запустінні перебувають храми ПЦУ на Чернігівщині. Перемога, Богданівка, Дорогинка, Монастирище — суцільні чагарники та руїни. Замість того, щоб зазіхати та захоплювати наші храми, краще б свої добудували та чагарники і смітники повичищали.

  6. Вірно зауважили, отче, готують приїзд тому, хто збурив церковне середовище в Україні і став причиною конфліктів і бандитських захватів храмів.

Оставить сообщение