Николай Данилевич: Сьогодні день пам’яті св. Амвросія Медіоланського — небесного покровителя о….

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Сьогодні день пам’яті св. Амвросія Медіоланського — небесного покровителя о. Архимандрит Амвросий Макар, настоятеля однойменної парафії в Мілані.

О. Амвросій для мене став зразком священика, на якого я орієнтуюся і від прикладу якого черпав і черпаю досвід і наснагу для свого пастирського служіння. В перші роки свого священства я часто приїжджав до о. Амвросія в Мілан і допомагав йому опікуватися общинами навколо Мілану — Варезе, Домодоссола, Комо та в інших містах, аж поки там вже сформувалися постійні парафії. Я бачив відданість отця Амвросія його пастві, і для мене — молодого священика, було важливим тоді мати такий приклад перед очима.
Тому, сьогодні вітаючи о. Амвросія, бажаю йому ще багато років плідного пастирського служіння, яким він не лише веде до спасіння свою паству, але й разом з тим показує нам — священикам, як потрібно трудитися й віддаватися людям. А люди за це люблять його і йдуть за ним.

Як розповідав один київський священник:
— Йду Києво-Печерською Лаврою. Бачу, здалеку який натовп людей йде в мою сторону. Чоловік 100. Підходжу ближче
А, виявляється, це о. Амвросій до Києва приїхав. Духовні чада його оточили і за ним йдуть. 🙂

До речі, щось подібне було і в житії св. Амвросія Медіоланського. Чи то імператор чи то правитель міста Мілану послав солдатів схопити св. Амвросія. Але святого оточила така маса людей, що солдати просто не могли пробитися до архіпастиря.
Тобто, спільним між двома Амвросіями є те, що одного і другого завжди оточує маса людей.
А до порожнього колодязя, як відомо, люди не ходять.
Отож, отче Амвросіє, щоб Ваш колодязь завжди був повний!
А прихожан міланської парафії вітаю з престольним святом!


 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

1 Comments

  1. Многая Літа Отцу Амвросію💝💖💕💕💞💞💓💓💗

Оставить сообщение