Николай Данилевич: Спочив у Бозі митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій — Українська…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Прийшла зранку сумна звістка. Помер владика Рівненський Варфоломій. Упокой, Господи!

Владика прожив насичене, змістовне, але непросте церковне життя. Архієрей старшого покоління священнослужителів УПЦ, застав радянські часи. Потім багато пережив від дій розкольників на Волині і на Рівненщині на початку 1990-х. Але разом з тим на період його церковної діяльності припав час відродження парафіяльного і монастирського життя УПЦ загалом і Рівненського регіону зокрема. Та й Волинського також, адже влалика сам родом з Волині і певний час був там архієреєм. Але більшу частину свого архіпастирського служіння владика провів на Рівненщині. Рівненська область є однією з тих в УПЦ, де сильне монашество, потужні, діяльні, духовно сильні монастирі, віруючі люди, багато парафій — більше 600 парафій на всю область.
А випробування останніх років ще більше згуртували вірних цього регіону.

Духовенство єпархії, особливо старше покоління священиків, любило і поважало владику, бо всі вони разом з владикою пройшли довгий шлях спільного служіння Церкві, і пов’язаних з цим радостей і випробувань. Тому смерть владики — велика втрата.

«Подвигом добрым я подвизался, течение совершил, веру сохранил; а теперь готовится мне венец правды, который даст мне Господь, праведный Судия, в день оный» (2 Тим. 4:7-8).

Вічна пам’ять владиці Варфоломію!

Спочив у Бозі митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій — Українська Православна Церква

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

1 Comments

  1. Царство Небесное!

Оставить сообщение