Николай Данилевич: Заява Блаженнішого Митрополита Онуфрія з приводу перенесення хресного ходу у…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Заява Блаженнішого Митрополита Онуфрія з приводу перенесення хресного ходу у день Торжества Православ’я в Києві.

Шановні Преосвященні владики,
дорогі отці благочинні, намісники монастирів та настоятелі храмів,
матушки ігумені, брати і сестри!
Цими днями, на виконання нашого благословення, що було надане перед початком Великого посту, в усіх єпархіальних центрах Української Православної Церкви іде підготовка до проведення у першу неділю Великого посту, коли святкуватиметься Торжество Православ’я, хресних ходів та молитовних стоянь.
Хочу подякувати вікарним архієреям, духовенству, чернецтву і мирянам Київської єпархії, адже нам відомо, з яким духовним піднесенням і відповідальністю ви готувалися до хресного ходу, що мав відбутися у місті Києві.
Але сьогодні стало відомо, що з 20 березня поточного року в Києві будуть запроваджені додаткові карантинні обмеження, що унеможливлюють проведення запланованого хресного ходу.
Підтримуючи столичну владу у прагненні якнайшвидшого покращення епідемічної ситуації і підносячи про це молитву до Милосердного Бога, ми переносимо проведення хресного ходу на інший більш сприятливий час.
Сприймаємо цю ситуацію як наше духовне випробування. Підсилимо піст, покаймося у гріхах і принесімо достойні плоди покаяння задля того, щоб Господь зцілив наші тілесні і душевні немочі.
Закликаю на всіх Боже благословення!

Заява Блаженнішого Митрополита Онуфрія з приводу перенесення хресного ходу у день Торжества Православ’я в Києві — Українська Правосла

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение