Предстоятель розповів, яку вакцину слід приймати, щоб жити вічно

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

#ПроповідьПредстоятеля. 31/01/2021.
Блаженніший #МитрополитОнуфрій розповів, яку вакцину слід приймати, щоб жити вічно.
Як відзначив Предстоятель, ми надто багато переймаємося земним життям та надміру переживаємо через сучасні перипетії. Однією з гучних і хвилюючих тем є, до прикладу, вакцинація.
«Сьогодні багато говорять про земне життя, про те, що треба робити щеплення, бо інакше людина помре. Проте є вакцина вічності – це покаяння», – підкреслив Його Блаженство.
Водночас, як зауважив Архіпастир, нині людьми заволодів страх, що якщо не пройдемо вакцинацію, то не проживемо довго. При цьому всі говорять тільки про земне життя, а про головне – про життя вічне – забувають.
«Що б людина собі не зробила, яку б вакцину не ввела – одну, чи десять, чи жодної, вона все одно помре. А якщо ми зробимо собі щеплення вічності, введемо вакцину вічності, тобто візьмемо покаяння у свій труд, тоді ми будемо жити вічно на небі во Христі Іісусі Господі нашім», – підсумував Митрополит Онуфрій
Текст укр.: https://cli.co/G2xCKqk
Текст на рус.: https://cli.co/I3kTMkU
Підписуйтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/upc_news

Предстоятель розповів, яку вакцину слід приймати, щоб жити вічно (відео) — Українська Православна Церква

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение