Предстоятель УПЦ в черговий раз увійшов у 20-ку найвпливовіших людей України….

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Предстоятель УПЦ в черговий раз увійшов у 20-ку найвпливовіших людей України. Згідно з рейтингом «ТОП-100», Блаженніший Митрополит Онуфрій займає 16 позицію, що на один пункт вище, ніж минулого, 2019-го.

Напередодні нового 2021 року видання «Vesti.ua» традиційно опублікувало рейтинг «ТОП-100» найвпливовіших людей та явищ в Україні, які, за результатами опитування, визначили життя держави у 2020 році.

«У перших числах грудня митрополит Онуфрій відзначив 30-річний ювілей архієрейської хіротонії. За збігом обставин, саме в той рік УПЦ отримала Томос про самостійність і незалежність у своєму внутрішньому управлінні, але приблизно з того часу в церкві почався і розкол, що, безумовно, лягло на плечі молодого єпископа. Виходить, що Онуфрій виріс разом з церквою і в нинішні роки турбулентності й смути є для неї гідним предстоятелем: скромний до аскетичності, стриманий і міцний духом», — пояснили укладачі рейтингу «ТОП-100» найвпливовіших людей України.

У виданні наголошують, що «це дозволило не тільки зберегти єдність церкви, хоча в момент створення ПЦУ і говорили про “десятки ієрархів, готових перейти в ПЦУ”, але і створити чіткі юридичні та фактичні позиції щодо захисту віруючих».
Докладніше: https://bit.ly/2Wra60v
На русском: https://bit.ly/37wv840

Підписуйтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/upc_news

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение