Прихильники «ПЦУ» зрізали замки на огорожі опечатаного храму в Поліській єпархії

За фактом правопорушення віруючі написали заяву.

10 серпня 2021 року, близько 18:00, прихильники «ПЦУ» зрізали замки й проникли на територію храму Сарненської єпархії УПЦ на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова в селі Заболоття Рівненської області, який опечатаний після штурму розкольниками три місяці тому. Про це повідомляє «Перший козацький».

З 10 травня, після того, як члени «ПЦУ» спробували захопити храм УПЦ, церква була закрита та опечатана. Біля храму чергує поліцейський, який повинен стежити за порядком. Правопорушники дочекалися, коли він відлучився на кілька хвилин, зрізали замки на огорожі й проникли на територію храму.

Свої дії вони пояснили бажанням «покосити траву» на церковному подвір’ї. Вломитися на територію храму їм «дозволив» депутат Варашської ОТГ від партії Порошенко «Європейська солідарність» Олександр Дерев’янчук. Цей політик раніше брав участь в штурмі храму та інших провокаціях проти УПЦ.

Прихильники «ПЦУ» відмовлялися покинути церковний двір, поки не прибули парафіяни УПЦ і додатковий наряд поліції. За фактом правопорушення віруючі написали заяву.

Нагадаємо, 10 травня прихильники “ПЦУ” за підтримки районних депутатів і «Муніципальної варти» з Вараша захопили храм у Поліській єпархії  в селі Заболоття. Поліція храм опечатала, а влада запропонувала вирішувати долю храму на загальних зборах села. У протистоянні, під час якого послідовники “ПЦУ” розпилювали газ, віряни УПЦ отримали різні травми, а настоятеля госпіталізували з тиском.

Смотрите также

Оставить сообщение