Розпочалося перше у 2021 році засідання Священного Синоду УПЦ — Українська…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

#СвященнийСинод
12 травня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочалося перше у 2021 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.
Засідання очолює Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Тимчасовими членами Священного Синоду є: митрополит Тульчинський і Брацлавський Іоанафан, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій та архієпископ Конотопський і Глухівський Роман.
Ієрархи розглянуть поточні питання з життя Церкви.
Про підсумки засідання Синоду читайте згодом на нашому сайті.
Докладніше: https://cli.co/bl5Zb8g
На русском: https://cli.co/l3bi-oA

Розпочалося перше у 2021 році засідання Священного Синоду УПЦ — Українська Православна Церква

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение