Священник-лікар Ростислав Валіхновський: Головні ліки — Кров і Тіло…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Священник-лікар Ростислав Валіхновський: Головні ліки — Кров і Тіло Христові.

Християнство вчить нас тому, що тіло людини — це святиня, воно покликане бути храмом Духа Святого. А як бути зі спробами цей храм перетворити та прикрасити своїми силами? Де знаходиться та межа, за якою прагнення бути здоровим фізично і красивим зовні починає шкодити людині? Про пластичну хірургію, яка рятує життя. А також про те, як вплинув на церковне життя карантин і чи варто боятися масової вакцинації? Як не втратити та зміцнити духовне здоров’я в сучасному світі?

Відповіді на ці та багато інших питань шукаємо в бесіді головного редактора журналу «Фома в Україні» протодиякона Олександра Карпенка (Александр Карпенко)з заслуженим лікарем України, видатним пластичним хірургом і православним священником Ростиславом Валіхновським. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ пропонує чергове інтерв’ю у рамках спільного проекту з Журнал «ФОМА в Украине» «Про важливе».

Відео у кращій якості: https://youtu.be/VCORsGDyVtw
На сайті: https://bit.ly/3taamAm

Підписуйтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/upc_news

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение