У Неділю всіх святих Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Літургію у…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

#БогослужінняПредстоятеля У Неділю всіх святих Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Літургію у Києво-Печерській Лаврі.
27 червня, у Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Його Блаженству співслужили митрополит Почаївський Володимир, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та духовенство обителі.
Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до вірян зі словом проповіді, у якому розповів про суть святості.
Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про закінчення епідемії коронавірусу та про лікарів, які рятують життя хворих.
Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дві хіротонії: ієрейську над дияконом Андрієм Захарченком, який буде нести служіння у храмі великомучениці Анастасії Узорішительниці; дияконську – над Андрієм Кобулеєм, який буде нести служіння у храмі зачаття Іоанна Хрестителя у Святошинському благочинні.
Після відпусту Блаженніший владика привітав паству зі святом та благословив усіх.
На русском: https://bit.ly/3vZ1TAa

У Неділю всіх святих Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Літургію у Києво-Печерській Лаврі — Українська Православна Церква

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

1 Comments

  1. Вси святии — молите Бога о нас!
    С началом Петрового поста!

Оставить сообщение