У Золочеві на Львівщині парафія УПЦ відзначила перше престольне свято

Попри тиск релігійна громада храму в Золочеві живе повноцінним парафіяльним життям.

18 травня 2021 року, парафія на честь ікони Пресвятої Богородиці “Невипивана чаша” міста Золочів Львівської області, де тривалий час відбувалися провокації щодо священика та віруючих УПЦ, відзначила своє перше престольне свято у переобладнаному під храм будівельному вагончику. Про це повідомляє прес-служба Львівської єпархії.

Святкову Божественну літургію очолив секретар єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко, якому співслужили: керівник прес-служби єпархії ієромонах Іов (Ольшанський), настоятель храму ієрей Максим Йоєнко, духовенство Львівської та Тернопільської єпархій.

За богослужінням співали хор з Почаївського Свято-Духівського скита та архієрейський хор Львівської єпархії.

Після Літургії був звершений хресний хід, після чого секретар єпархії привітав настоятеля та вірян з престольним святом. Також отець Олександр вручив настоятелю отцю Максиму Архієрейську грамоту, яка була передана у благословіння парафії митрополитом Львівським і Галицьким Філаретом.

Напередодні ввечері в храмі було звершено всенічне бдіння з читанням акафіста Богородиці.

За словами настоятеля, ієрея Максима Йоєнко, попри тиск релігійна громада храму в Золочеві живе повноцінним парафіяльним життям. На богослужіннях стабільно збирається 30-40 парафіян.

“В цілому, після судових розглядів стало більш терпимим відношення до громади з боку влади і радикалів. Якщо ще до Різдва Христового будинок настоятеля в середньому двічі на тиждень піддавався нападам, то зараз ситуація стала набагато спокійнішою. Під час Різдвяних свят громада встановила у дворі вертеп, і золочівці, які проходили повз часто зупинялися і хрестилися”, – зазначив отець Максим.

Смотрите также

Оставить сообщение