Вітання Предстоятеля митрополиту Тернопільському і Кременецькому Сергію з…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Вітання Предстоятеля митрополиту Тернопільському і Кременецькому Сергію з 30-річчям архієрейської хіротонії.
Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!
Сердечно поздоровляю Вас зі знаменним ювілеєм — 30-річчям Вашої особистої П’ятидесятниці.
Премудрим промислом Вседержителя, обранням Священного Синоду та молитвами Церкви Христової під час здійснення таїнства хіротонії на Вас зійшла благодать Святого Духа. Цим тайнодійством, три десятиліття тому, Ви були приєднані до сонму єпископів, щоб стати спадкоємцем і причасником перемоги Господа нашого і Спасителя.
Будучи правлячим архієреєм, Ви невпинно проповідуєте слово Євангельської істини, захищаєте Церкву і паству від вовків, які прагнуть пограбувати й погубити словесних овець стада Христового, бережете богозаповідану церковну єдність, піклуєтесь про клір, ченців і мирян своєї єпархії, являючи особистий приклад життя в усякому благочесті й чистоті (див. 1 Тим. 2: 2). Для народу Божого Ви, по слову Євангелія, стали світильником розуму, учителем істини, образом кротості та смирення.
Усе Ваше життя — це щире свідчення Божої правди та торжество віри Христової.
У цей знаменний для Вас день щиро молюся Господу Богу про дарування Вам кріпості сил, невичерпної радості у Спасителі нашому, міцного здоров’я і Його всесильної допомоги в подальших благоуспішних трудах на славу Єдиносущної Трійці.
З любов’ю у Христі
+ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

Вітання Предстоятеля митрополиту Тернопільському і Кременецькому Сергію з 30-річчям архієрейської хіротонії — Українська Православна Ц

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение