Влада Морозівка ​​на Київщині відмовили прихильникам “ПЦУ” в передачі їм храму УПЦ

Глава Баришівської об’єднаної територіальної громади в Броварському районі Київської області відмовив прихильникам “ПЦУ” в передачі їм одного з храмів Успенської громади УПЦ у селі Морозівка, яке входить в ОТГ. Про це розповів настоятель громади протоієрей Микола Брега сайту СПЖ.

За його словами, в березні розкольники звернулися до влади, щоб ті виконали їхні вимоги, оскільки вони вважають, що у Свято-Успенській громаді УПЦ багато майна – старий храм, новозбудований і будинок священика. Як варіант вони пропонували зобов’язати громаду погодитися на почергове служіння в новому храмі. «І вони просять, щоб глава сільради дав мені розпорядження, щоб я передав їм щось, або по черзі, щоб ми служили, – розповів отець Миколай. До мене звернувся відділ культури сільради і я їм пояснював буквою закону, що це майно зареєстровано на нашу релігійну громаду, воно не є власністю сільради».

Настоятель парафії УПЦ розповів, що якщо раніше глава Баришівської ОТГ приїжджав в село і погрожував забрати храм, то в цей раз відповів активістам “ПЦУ”, що у нього немає на це повноважень. Також отець Миколай зазначив, що у зверненні “ПЦУ” до влади фігурували формулювання «московська церква», «московський священик», що свідчить про незмінність риторики їх активістів в Морозівці.

Зараз, за ​​словами протоієрея Миколи Бреги, прихильники “ПЦУ” в Морозівці почали рити траншеї під фундамент свого храму на захопленій земельній ділянці, на забудову якого у них немає дозволу.

Раніше колишній митрополит УПЦ Олександр Драбинко за допомогою Правого сектора і С-14 «освятив» хрест в Морозівці на захопленій земельній ділянці.

Смотрите также

Оставить сообщение