⚡УВАГА! Провокація! Розповсюджується фейковий аккаунт «Блаженнішого Митрополита…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

⚡УВАГА! Провокація! Розповсюджується фейковий аккаунт «Блаженнішого Митрополита Онуфрія» в мережі Іnstagram.

Інформаційно-Просвітницький відділ неодноразово повідомляв про існування фейкової сторінки під назвою «Митрополит Онуфрій» в Іnstagram (https://cli.co/p0sWzJm).
Цей акаунт зухвало використовує ім’я Блаженнішого владики саме з провокативною ціллю. 👇

Адміни «mytropolyt_onyfriy» видають себе за Предстоятеля Церкви, пишуть новини від його імені, на кшталт «я звершив» чи «я відвідав», «мені співслужили», комунікують від його імені, лишають коментарі з благословенням і т.ін».

❗️Нещодавно з цього пабліку було здійснено ряд сумнівних дій, які підтвердили провокативний характер створення сторінки. Наразі не вказуємо конкретно, що саме за дії, аби не підтримувати поширення фейків.

❗️Стало абсолютно очевидним, що необхідно чим швидше зупинити це свавілля.
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ працює над тим, щоб заблокувати діяльність групи провокаторів і для цього нам потрібна ваша допомога❗️

По-перше, усіх підписників цієї сторінки закликаємо відписатися від неї.

По-друге, і найголовніше, просимо вас перейти на сторінку за посиланням: https://cli.co/p0sWzJm, натиснути «Поскаржитися» та відповісти на запитання Instagram (вибрати з переліку: «видає себе за іншу особу», а потім «особа, яку я знаю»). Після чого лишити в коментарях «+», що означатиме «скарга була відправлена».

По-третє, прохання максимального репосту цього повідомлення.

Вчергове наголошуємо Блаженніший Митрополит Онуфрій не веде особисто жодної сторінки в соціальних мережах та не передавав нікому такого права.

Благословення Предстоятеля висвітлювати у соціальних мережах Його позицію має Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

🖊Тому для духовенства та віруючих наводимо перелік офіційних каналів. Решта каналів, груп і сторінок не мають до офіційного сайту та Предстоятеля УПЦ відношення і діють з власної ініціативи.
Facebook: https://www.facebook.com/Church.ua/
+ https://www.facebook.com/Metropolitan.Onufriy
Instagram: https://www.instagram.com/church.ua/
Telegram: https://t.me/upc_news
YouTube: https://www.youtube.com/…/UCR912pfv8uTtWr9h4YzJA6Q/videos

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение