69-й випуск #СловоПредстоятеля 22.08.2020 р. — щотижневе #звернення…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

69-й випуск #СловоПредстоятеля 22.08.2020 р. — щотижневе #звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія до віруючих

«Бог має знаходитися на першому місці, а багатство, кар’єра тощо має знаходитися на другому місці. Чому? Тому що Бог є Творець всього — і людини, і багатств, що оточують людину, — пояснив Архіпастир. — Бог дав людям багатство не для того, щоб вони служили багатству, а для того, щоб багатство служило людям. Людина повинна служити Богу, а багатство — людині, її земному крокуванню до Творця».

За словами Блаженнішого владики, якщо людина саме так вибудовує своє життя, то її життя є правильним, а якщо ні, то її життя є трагедією.

Його Блаженство навів повчальний приклад про багатство та трьох товаришів. Вони мріяли розбагатіти, і врешті так сталося, що знайшли великі скарби. Товариші перенесли скарби до печери, але перед тим, як ділити їх між собою, вирішили відсвяткувати подію. Один із товаришів пішов у місто за стравами.

«Ті, які залишилися біля багатства, спокушені дияволом, запропонували: “Поділімо все на двох, а третього вб’ємо”. Своєю чергою тому, який пішов за їжею, диявол дав таку пораду: “Купи вина, тріло, вмішай у вино…”. Юнак так зробив. Приходить у печеру. Його схопили товариші й убили, а самі напилися вина та померли. Три мерці лежали біля купи багатства, які чекали на інших безумців, котрі ставлять багатство вище Бога», — завершив оповідь владика.

Джерело: https://youtu.be/eDFIdWOLjGk

Текст: https://bit.ly/31isr2W

Inter TV-Channel

А також дивіться #ПроповідіПредстоятеля на YouTube-каналі #УПЦ:
bit.ly/propovidi_MO_UOC

Наш канал в Viber 📨 https://inok.info/viber

Наш канал в Telegram 📨 https://t.me/monasteriesofuoc

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение