Николай Данилевич: Сьогодні на всенощній своїм прихожанам на проповіді, серед іншого,…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Сьогодні на всенощній своїм прихожанам на проповіді, серед іншого, сказав.

Дорогі брати і сестри!
Фактично закінчився Великий Піст. З понеділка починається Страсний тиждень. Хоч це все ще тривають пісні дні, але в уставному й богослужбовому плані Страсна седмиця стоїть окремо. Як швидко пролетіло 6 тижнів Посту! А коли Піст починався, здавалося, як багато тижнів Посту перед нами. Як то довго. І як ми його провели? Оглянімося назад. Напевне, мало в кого з нас є чим похвалитися. В тому сенсі, що провели піст так, як належить. А тому, давайте, хто ще не постував так, як треба, то ще є трошки часу.

Також цей піст є ілюстрацією в мініатюрі нашого життя: в молодості здається, що в нас ще багато часу, що перед нами ще ціле життя, а в літньому віці – як швидко те життя проходить. Оглядаємося назад на прожиту частину життя – а похвалитися нема чим. А тому, цінуймо кожен день — як посту, так і нашого життя. Живімо по-християнськи.

Не живіть мріями про майбутнє, що можливо колись щось там буде, а робімо вже щось корисне для спасіння нашої душі і для наших ближніх, не втрачаймо жодного дня.

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

1 Comments

  1. Чудові слова ❤️

Оставить сообщение