Николай Данилевич: Вчора мали зустріч з Патріархом Коптським Тавадросом ІІ «Звертаючись з…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись представителя канонической Украинской Православной Церкви Николая Данилевича:

Вчора мали зустріч з Патріархом Коптським Тавадросом ІІ

«Звертаючись з вітальним словом до української чернечої делегації, Патріарх Тавадрос ІІ зокрема сказав: «Я дуже радий візиту делегації Української Православної Церкви в Єгипет. Це ваш перший візит в наші чоловічі і жіночі монастирі, в наші храми”.

Далі Патріарх розповів про основи, на яких будується їхнє церковне життя. “Наша Церква звершує своє служіння Ісусу Христу, базуючись на трьох основах. Першою основою є правильне християнське навчання і просвітництво наших вірян. Другою основою, на якій стоїть наша Церква, є наші чисельні мученики, які проливають свою кров заради Церкви. Ми називаємо нашу Коптську Церкву – Церквою мучеників і, як вона дала мучеників в перші століття і давала протягом всієї своєї історії, так вона дає багато мучеників і в теперішній час. Третьою основою, на якій утверджується наша Церква як свідок Ісуса Христа – це наше монашество. Першим монахом був єгиптянин і перший монастир в світі був заснований на землі Єгипту. І нам було дуже приємно і радісно, що ви змогли відвідати наші монастирі». …

Голова делегації чернецтва Української Православної Церкви митрополит Святогірський Арсеній, привітавши Патріарха, розповів про враження після відвідування єгипетських монастирів. «Ми з дитинства читали житія отців Єгипту. В ці дні ми своїми очима побачили місця їхніх подвигів. Відвідуючи монастирі Єгипту, один з наших співбратів сказав, що ми відчуваємо духовне перезавантаження, духовне оновлення. Ми цитуємо преподобного Макарія і преподобного Арсенія Великого. Ми з дитинства звикли шанувати Павла Фівейського і Антонія Великого”.

https://vzcz.church.ua/2021/04/02/chernecha-delegaciya-upc-zustrilasya-z-koptskim-patriarxom-tavadrosom-ii/

 Об авторе:
НИКОЛАЙ ДАНИЛЕВИЧ
Заместитель председателя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви протоиерей
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение