Підсумки шести років Предстоятельства Блаженнішого Митрополита Онуфрія -…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

556 нових монахів, 340 нововисвячених священників і 27 нових монастирів.

17 серпня 2020 року, перед початком Божественної літургії з нагоди річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розповів для українських ЗМІ про служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія впродовж шести років.

«Наша Церква у кількості парафій, а також — священнослужителів. У 2014 році в УПЦ було 11.970 священників, а тепер 12.311 священників; у 2014 році в нас було 228 монастирів, сьогодні нараховується 255 монастирів, тобто за цей час відкрилось 27 монастирів; кількість ченців і черниць теж збільшується: у 2014 році несли послух 4.053, сьогодні — 4.609 ченців, тобто за цей час підвизалося ще 556 ченців і черниць», — розповів Його Високопреосвященство.

Митрополит Антоній підкреслив, що «якщо є монастирі, якщо є люди, які бажають стати ченцями, то це є показник того, що Церква дійсно Христова, а не організація, яка створена і потім підтримується державою».

За словами ієрарха УПЦ, всі ці шість років Українська Православна Церква проводить у молитві за нашу державу, захист чистоти Православної віри та канонічного устрою, а також всебічно допомагаючи українському народу та нашій державі.

Підсумки шести років Предстоятельства Блаженнішого Митрополита Онуфрія — Українська Православна Церква

УПЦ, новости УПЦ, Митрополит Онуфрий, Православие

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение