Українська Православна Церква молитовно відзначила шосту річницю інтронізації…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Українська Православна Церква молитовно відзначила шосту річницю інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Святкове богослужіння на головній площі Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель. Його Блаженству співслужили митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство Києво-Печерської Лаври та гості у священному сані.

За богослужіння Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді, підніс молитву про припинення епідемії коронавірусу. Під час малого входу за заслуги перед Церквою ієрархи УПЦ були возведені у сан митрополитів і архієпископів та нагороджені орденами.

Після виголошення вітань від Священного Синоду УПЦ та з Помісних Церков Блаженніший владика подякував за привітання та звернувся до присутніх зі словом.

"У цей день шостої річниці того служіння, на яке мене Господь поставив, я хочу подякувати Богові за те, що Бог був милостивий до нас — до мене грішного і до всіх вас. Розповідати, що було за цей період, я думаю, немає сенсу, тому що ви все пережили це. Пережили також серцем, душею, розумом, всіма клітинами свого єства. Пережили ці трагедії, складнощі, розколи, спокуси, гоніння, утиски, які Господь нам подарував — тому що це теж дар Божий. Якби нас не гнали, якби нас не пригнічували, то ми б так, напевно, в кокон свій завернулися і там би, напевно, пропали. А так Господь зриває з нас цю оболонку благополуччя і змушує нас молитися, каятися, трудитися, намагатися себе виправити. Всі випробування, які Господь попускає — це для виправлення особистого життя", — зокрема зазначив Архіпастир.
#БогослужінняПредстоятеля

Українська Православна Церква молитовно відзначила шосту річницю інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія — Українська Правосла

УПЦ, новости УПЦ, Митрополит Онуфрий, Православие

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение