#СловоПредстоятеля. Випуск №74. 26.09.2020 — щотижневе звернення до віруючих. …

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

#СловоПредстоятеля. Випуск №74. 26.09.2020 — щотижневе звернення до віруючих.
Про те, як легше переносити скорботи та не впадати у відчай, що духовно паралізує.

За словами Архіпастиря, хвороби і скорботи не є жорстокістю Бога до людини, це є засоби, якими Господь допомагає повернути нас на правильну духовну дорогу.

«Скорботи бувають великими, малими, але всі вони несуть із собою гіркоту. Якщо людина приймає скорботу як ліки від Бога, вона перетворюється в корисну для людини», — сказав Блаженніший #МитрополитОнуфрій.

Як наголосив Блаженніший владика, «вдячність Богу робить людину спроможною використовувати ту Божу силу, яку Бог дає ще перед скорботою».

Його Блаженство навів приклад про одного бідняка та велику користь вдячності Богу.

«Якщо ми страждаємо і будемо порівнювати себе з тими, хто лежить на м’якій перині та їсть солодку їжу, п’є приємне питіє, то, звичайно, впадемо у відчай. А коли людина згадує у своїх стражданнях про тих, які страждають більше, ніж я, то цими спогадами відганяє від себе відчай. А відчай – це така пристрасть, яка людину паралізує та… робить людину безсилою», – дав пораду, як легше пережити скорботи, Архіпастир.

Джерело: Inter TV-Channel https://youtu.be/hau0g0hQaNA

Текст: https://bit.ly/3czuTGv

А також дивіться #ПроповідіПредстоятеля на YouTube-каналі #УПЦ:
bit.ly/propovidi_MO_UOC

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение