#ВІДЕО Наступного року у Хресний хід обов’язково піду. На протезі, але піду! …

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

#ВІДЕО Наступного року у Хресний хід обов’язково піду. На протезі, але піду!
Бесіда з дочкою православного священника Олександрою Гуй та її батьком прот. Миколаєм.

«Коли дочка за формою мала приїхати, то йшла Хресним ходом “Кам’янець-Подільськ-Почаїв”, вона кожен рік ходила цим Хресним ходом. А вже коли в реанімації була, то каже мені: “Тато, як мені ворог помстився, щоб не йшла далі у Хресні ходи”», — розповів отець Миколай. «Четвертий рік я йшла за батьків. І наступний рік у Хресний хід обов’язково піду. Я вже сказала: п’ятий рік за себе піду. На протезі, але піду», — вірить Олександра.

Це справжня історія мужності й віри в Бога та Його милість.

Відео у кращій якості: https://youtu.be/BAVP3SHpSTA
Текст: https://bit.ly/306iwN1

Публікуємо реквізити для надання допомоги: 5168 7427 1226 5895 (Гуй Микола Миколайович).
Контактні телефони батька (095) 940 41 02, (068) 451 28 03.

Нагадаємо, 23-річна дочка священника Української Православної Церкви Олександра Гуй стала жертвою страшної трагедії — їй було ампутовано одну ногу, за другу все ще борються лікарі й вона сама. Новина про те, що п’яний майор здійснив наїзд на трьох дівчаток-курсанток, які прийшли отримувати форму для навчання у Військово-медичній академії, облетіла всю Україну.

Попри те, що довелося пережити молодій дівчині, вона повна оптимізму й має безліч планів на майбутнє. Олександра вже може гуляти територією лікарні. На візочку.

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение