Сьогодні Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Сьогодні Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію виповнюється 76 років.

Ми підготували підбірку думок Предстоятеля УПЦ, висловлених ним у проповідях, інтерв’ю та зверненнях протягом цього року.

Про стійкість у вірі
Від нашої стійкості у вірі, від нашої вірності Церкві, вірності її вченню та канонічному переданню, залежить майбутнє Православ’я в Україні. Незважаючи на всі негаразди, ми маємо свідчити і своїм словом, і своїм життям про Христа, про любов та прощення, про святість та моральну чистоту, ми маємо нести слово Боже нашому народу. Ми маємо підносити щиру молитву Богу за нашу Церкву та за нашу країну.

Про духовний обов’язок
Ми не завжди можемо знати Промисел Божий у власному житті, задля чого послане те чи інше випробування. Але наш благословенний обов’язок — змінювати на краще своє гріховне життя та духовно зростати в християнських чеснотах.

Про любов
Бог є Любов, і любов має красиву властивість – не замикається у собі, а прагне, щоб інші творіння були причасниками її.

Якщо людина не виконує першу заповідь — не любить Бога, то вона не може любити ближнього. Любов до ближнього подібна до любові до Бога. Якщо я не маю любові до Бога, то до чого моя любов до ближнього буде подібна? Якщо людина не має любові до Бога, то її любов до ближнього є комерцією. Це є завжди щось “я даю тобі в надії, що ти мені повернеш таке саме, а може й більше. Любов духовна — жертовна.

Читати далі: https://bit.ly/2I75YyI

Блаженніший Митрополит Онуфрій - Предстоятель моєї Церкви, profile picture

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение