У с. Сестрятин на Рівненщині освятили новий храм замість захопленного “ПЦУ”

23 червня 2021 року в селі Сестрятин Радивилівського району Рівненської області освятили новий храм Української Православної Церкви на честь святителя Миколая Чудотворця, побудованого замість захопленого прихильниками “ПЦУ”, повідомляє прес-служба Рівненської єпархії.

З благословення митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія чин освячення та Божественну літургію звершив єпископ Дубенський Пимен, митрополит Варфоломій молився за богослужінням.

Владиці співслужили благочинний Радивилівського округу протоієрей В’ячеслав Демчук, настоятель храму протоієрей Василій Проказюк та духовенство єпархії.

Орденами та благословенними грамотами Української Православної Церкви були нагородженні настоятель та благодійники храму.

Нагадаємо, що громада УПЦ в Сестрятині втратила храм у 2019 році в результаті рейдерського захоплення. Тоді кілька десятків прихильників “ПЦУ”, заручившись підтримкою активістів із сусідніх населених пунктів, відібрали храм на честь святителя Миколая. Деякий час парафіяни УПЦ здійснювали богослужіння в пристосованому приміщенні.
Смотрите также

Оставить сообщение