Вітання Предстоятеля організаторам, учасникам та гостям XІІ Міжнародної…

На сайте Правозащитного общественного движения «Правда и Вера» опубликована новая запись Предстоятеля канонической Украинской Православной Церкви Онуфрия:

Вітання Предстоятеля організаторам, учасникам та гостям XІІ Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченій 30-річчю дарування Грамоти про незалежність і самостійність УПЦ.

Окидаючи оком непростий історичний шлях Української Православної Церкви, ми маємо усвідомити, що на нас покладено величезну відповідальність. Від нашої стійкості у вірі, від нашої вірності Церкві, вірності її вченню та канонічному переданню, залежить майбутнє Православ’я в Україні. Незважаючи на всі негаразди, ми маємо свідчити і своїм словом, і своїм життям про Христа, про любов та прощення, про святість та моральну чистоту, ми маємо нести слово Боже нашому народу. Ми маємо підносити щиру молитву Богу за нашу Церкву та за нашу країну.

Читати повністю українською: https://bit.ly/3jrvjAw
На русском: https://bit.ly/3mvpXGb

Вітання Предстоятеля організаторам, учасникам та гостям XІІ Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченій 30-річчю дарування

УПЦ, новости УПЦ, Митрополит Онуфрий, Православие

 Об авторе:
МИТРОПОЛИТ ОНУФРИЙ
Предстоятель канонической Украинской Православной Церкви
Все публикации автора »»

Смотрите также

Оставить сообщение